MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

 

 1. TARAFLAR

 

SATICI :

 

Ünvanı                            : Doruk Pazarlama

Adres                              : Kocatepe Mah. 567 Sok. Evren Apt. 2/2 Blok 1/1 Afyonkarahisar

Telefon                           : 0850 302 30 32

Fax                                  : 0850 302 30 32

E-Mail                              : [email protected]

Vergi Dairesi                 : Tınaztepe

Vergi No                         : 0310230101

Ticaret Sicil No            : 12280

Ticaret Oda No             : 14073

Mersis No                      : 1242749320400019

 

ALICI :

Adı Soyadı                     : Örnek

Adres                              : Örnek

Telefon                           : Örnek

E-Mail                              : Örnek

 

Kurumsal Müşteriler  

Vergi Dairesi                 :
Örnek

Vergi No                         : Örnek

 

 1. KONU

 

Paket Adı

Toplam Ücret
(Tüm Vergiler ve Komisyon Dahil)

Ödeme Şekli

Çok Şanlı 40 Gb

99.00 TL

Kredi Kartı

      İşbu Sözleşme konusu ürün ve/veya hizmetin adı, adeti, KDV dahil satış fiyatı ve temel nitelikleri aşağıda belirtilmektedir.

 

 1. ÖDEME VE TESLİMAT

 

  1.      İşbu Sözleşme kapsamında ALICI’ya temin edilen ürün ve/veya hizmet fiziksel olarak teslim edilmeyecek olup bu nedenle ALICI’ya herhangi bir kargo bedeli yansıtılmayacaktır.

 

  1.      ALICI'nın, satın aldığı ürün ve/veya hizmet(ler) ile Aboneye Özel Paket Yükleme web sitesi üzerinden (www.aboneyeozelpaket.com) ön bilgilendirme ve mesafeli satış sözleşmesini onayladıktan sonra 2. Maddede belirtilen paket seçiminin ve satış işleminin de onaylanmasını müteakip, ALICI adına ürün/hizmet satışı başka bir işleme gerek olmaksızın tamamlanmış olacaktır. Satın alınan paket ALICI'nın hattına aktive edilecek ve bu anda ürün/hizmet ALICI'ya teslim edilmiş olacaktır.

 

  1.      Bu Sözleşme kapsamında satın alınacak ürün ve/veya Hizmetler Tarafınızca, Kredi Kartı ile peşin olarak ödenecektir

 

  1.      İşbu Sözleşme ile tarafınıza sunulacak ürün ve/veya hizmetler, elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler kapsamında olup 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine göre (RG:27.11.2014/29188) Cayma hakkı süresi sona ermeden önce onayınız alınarak ifasına başlanan hizmetlere ilişkin Sözleşmeler söz konusu ise, cayma hakkınız bulunmamaktadır.

 

  1.      ALICI, SATICI’nın internet sitesindeki işbu ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu, kabul ettiğini, kayıtsız şartsız beyan ve taahhüt eder.

 

  1.      İşbu Sözleşme anında ifa edilen hizmetleri kapsamakta olup Aboneye Özel Paket Yükleme web sitesi üzerinden (www.aboneyeozelpaket.com) Okudum ve Kabul ediyorum bölümünü işaretleyip giriş yaptığınızda, okuduğunuzu, anladığınızı ve Sözleşmeyi yukarıda yer alan hüküm ve koşullar ile kabul tarihi itibari ile (TARİH), bu Online Sözleşme konusu hizmet/hizmetlerden faydalanacağınızı kabul ediyorsunuz.

 

  1.      İşbu sözleşmeden kaynaklanabilecek ihtilaflarda, Afyonkarahisar Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olup Söz konusu ürün ve/veya hizmetler ilgili uyuşmazlıklara ilişkin, Gümrük ve Ticaret Bakanlığınca yasa gereği her yıl ilan edilen parasal sınırlar dahilinde Tüketici Sorunları İl Hakem Heyetlerine, Tüketici Sorunları İlçe Hakem Heyetlerine veya Tüketici Mahkemelerine başvurabilirsiniz.